Zapisy na pocztówki z wyprawy „W 100 dni dookoła Europy”

Już 9 lipca wyruszamy w naszą największą dotychczasową podróż – „W 100 dni dookoła Europy”. Obecnie dopinamy ostatnie szczegóły trasy, załatwiamy formalności i kończymy przygotowywać siebie oraz samochód. W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, możemy wysłać do Was pocztówki z wyprawy.

Dwa lata temu wysłaliśmy około 300 pocztówek z wyprawy na Koło Podbiegunowe, a w zeszłym roku prawie 700 pocztówek z wyjazdu na Bałkany. W tym roku przygotowaliśmy specjalną serię 5 unikalnych pocztówek, które będziemy wysyłać z różnych krajów.

Pierwsza pocztówka zostanie wysłana na początku wyprawy, jeszcze z Polski, bez znaczka (pocztówki takie dochodzą do adresatów, mogą być oni jednak obciążeni opłatą 2,60 zł za znaczek, więcej o tym możecie przeczytać tutaj). Pocztówki te wyślemy do pierwszych 300 osób, które zapiszą się w przygotowanym przez nas formularzu Google znajdującym się pod tym adresem (limit zapisanych osób został osiągnięty – w najbliższym czasie zostanie uruchomiona jeszcze jedna tura zapisów, w której  będzie 50 miejsc- zostaniecie o tym poinformowani na naszym Fanpage na Facebooku). Jeśli chcesz otrzymać pocztówkę, proszę wypełnij go maksymalnie do środy 4 lipca.

Pozostałe cztery pocztówki wyślemy podczas podróży, z Włoch, Andory, Gibraltaru oraz Portugalii. Niestety, ze względu na duże zainteresowanie i koszt znaczków nie możemy pozwolić sobie na wysyłkę takich kartek do wszystkich. Kartki ze znaczkiem będziemy wysyłać co jakiś czas do wybranych osób, spośród najbardziej aktywnych komentujących nasze wyprawowe wpisy na Facebooku, stronie oraz YouTube. Ponadto kartki ze znaczkiem będziemy wysyłać również do naszych Patronów z Patronite. Jeśli chciałbyś zostać naszym patronem odwiedź tę stronę.

Pocztówki będą unikalne, bo zaprojektowane specjalnie na wyprawę. Nie zdradzamy Wam wyglądu pocztówek, abyście mieli niespodziankę. Możemy powiedzieć jednak, że według nas są to najładniejsze pocztówki, jakie dotychczas stworzyliśmy, a wszystkie 5 tworzy fajną, spójną serię.

Komentarze

Komentarzy