Występy podróżnicze

Występy podróżnicze to coś, co bardzo lubimy robić, stanowią też ważną część naszej działalności i są doskonałym dopełnieniem tego, co staramy się przekazać czytelnikom na blogu.

prelekcja podróżnicza

Międzynarodowe grono uczestników naszej prelekcji o tanim podróżowaniu „Cheap Travelling – from Poland to Gibraltar”, którą przeprowadziliśmy w Keked na Węgrzech.

Podczas naszych wystąpień, oprócz opowiadania o przygodach, jakich doświadczyliśmy w podróży i pokazywania pięknych miejsc, które odwiedziliśmy, próbujemy pokazać uczestnikom, że warto czasem zaryzykować w celu spełniania własnych marzeń. Staramy się, aby nasza historia była dla innych inspirująca i pomogła im w podjęciu decyzji o podróżach.

Tematy naszych wystąpień:

  • Ze Staszowa na Gibraltar – tanie podróżowanie – opowieść o naszej pierwszej podróży, o przełamywaniu oporów i strachu przed podróżowaniem oraz garść praktycznych informacji o tanim podróżowaniu i organizacji podobnych przedsięwzięć
  • W 100 dni dookoła Europy – opowieść o naszej najdłuższej busowej podróży, którą odbyliśmy w 2018 roku
  • Starym busem na Koło Podbiegunowe – historia naszej drugiej dużej wyprawy ze zdjęciami pięknej skandynawskiej przyrody i niesamowitych miejsc, które mieliśmy okazję oglądać w 2016 roku
  • Vanlife – prezentacja w której omawiamy idę podróżowania busem, opowiadamy o naszych początkach wplatając ciekawe anegdoty i zdjęcia ze wszystkich trzech dużych zrealizowanych przez nas w latach 2015-2017 podróży. Oprócz opowieści z trasy słuchacze będą mogli zapoznać się z wieloma aspektami ważnymi przy planowaniu podobnej podróży. Prezentacja z pewnością szczególnie ciekawa dla osób, które również myślą o samochodowych podróżach. Występ ten prowadzimy zarówno w języku polskim jak i angielskim.
  • Prezentacje motywacyjne dla młodzieży – prowadzimy również prezentacje dla młodzieży, w których motywujemy do nauki oraz rozwoju i pokazujemy jak upór i konsekwencja są ważne w realizowaniu swoich marzeń i dążeniu do celu

Występowaliśmy zarówno w Polsce jak i za granicą (Włochy, Hiszpania, Węgry) na uniwersytetach, w szkołach, klubach osiedlowych, ośrodkach związanych z kulturą czy na targach branżowych. Do każdego wystąpienia podchodzimy indywidualnie. Nie robimy nigdy dwóch takich samych prezentacji. Staramy się dostosowywać je do miejsca, odbiorców oraz czasu jakim dysponujemy. Nasze prezentacje dostosowane są do wieku odbiorców, prowadziliśmy prezentacje dla dorosłych, uczniów szkół średnich, gimnazjów oraz szkół podstawowych.

Chciałbyś abyśmy wystąpili u Ciebie? Napisz do nas!

Jeśli jesteś zainteresowany tym, abyśmy wystąpili u Ciebie to prosimy o kontakt e-mail (wojtek@roadtripbus.pl) lub telefoniczny (693 527 707) z Wojtkiem Grabowskim. Wystawiamy faktury VAT oraz VAT EU.

spotkanie w szkole

Uczestnicy spotkania podróżniczego w Gimnazjum w Bogorii wraz z naszym busem.