Ekipa

Wojtek GrabowskiImię i nazwisko: Wojciech Grabowski
Miasto: Staszów / Kielce
RoadTrip: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Pomysłodawca i główny organizator projektu Road Trip Bus. Prywatnie student Ekonomii na Politechnice Świętokrzyskiej o wolnorynkowych poglądach. Wyznaje zasadę, że „Ci którzy rezygnują z wolności w imię tymczasowego bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich”. Miłośnik podróży i aktywnego spędzania wolnego czasu, w przeszłości grał w piłkę ręczną w drużynie Korab Staszów.


Katarzyna Kosowska

Imię i nazwisko: Katarzyna Kosowska
Miasto: Skarżysko-Kamienna / Kielce
RoadTrip: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Obok Wojtka drugi pomysłodawca i główny organizator projektu Road Trip Bus. Absolwentka Wzornictwa na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, obecnie studiuje Zarządzanie. Od zawsze marzyła o podróżach, interesuje się grafiką komputerową oraz motoryzacją.

 

Klaudia Hajnos


Imię i nazwisko: Klaudia Hajnos
Miasto: Mirocin Dolny k. Kożuchowa
RoadTrip: 5, 8

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, obecnie pracuje w przedszkolu. Melomanka. Muzyka jest jej wiernym kompanem, większość życia najchętniej spędziłaby na koncertach rockowych. Miłośniczka dobrych seriali ,w wolnych chwilach rysuje i fotografuje. Za swoje największe dotychczasowe osiągnięcie uważa samotną wędrówkę Camino de Santiago. Jej największym marzeniem jest podróż dookoła świata.  Co jakiś czas zastanawia się, czy aby na pewno wszystko z nią w porządku.

Joanna Zmonarska


Imię i nazwisko: Asia Zmonarska
Miasto: Wrocław
RoadTrip: 5, 8

Sabotażysta i pilna studentka medycyny. Uwielbia realizować wszelkie swoje pomysły, w tym ten o zwiedzeniu Ziemi oraz odczepianiu zupek chińskich i karimat z dachu. Często robi kilka rzeczy na raz, co w połączeniu z lekkim nieogarnięciem może dawać ciekawy efekt, np. potrafi wsadzić kogoś do tramwaju w przeciwną stronę niż ta osoba chce jechać. Uważa się za szczęściarę i bardzo lubi zwierzęta, ale po ostatniej wizycie w Tajlandii uznała, że psy należy bardzo długo gotować. Uważa, że napisała dziwne zakończenie 😉


Karol Maj

Imię i nazwisko: Karol Maj
Miasto: Staszów
RoadTrip: 1 (koordynator), 3, 4, 6

Człowiek wielu zainteresowań, ale nie potrafiący praktycznie niczego. Gracz, poeta, fan herbaty, który w sklepach otrzymuje reklamówkę na głowę, aby lepiej się prezentować. Koordynował z Polski naszej pierwszej wyprawy. Interesuje się grafiką, komputerami i puszystymi różowymi misiami. Brat Elizy.

 


Michał SokołowskiImię i nazwisko: Michał Sokołowski
Miasto: Radom/Kielce
RoadTrip: 8

Student Politechniki Świętokrzyskiej, kiedyś automatyk albo programista, jeszcze sam nie wie. Gdy tylko ma chwilę wolnego czasu uwielbia chodzić po skałach i ścianach wspinaczkowych, a gdy tego nie robi, to żongluje wszystkim co mu wpadnie w ręce. I choć nie udało się sprawdzić tego na wyprawie, to podobno piecze super smaczne ciasta.

 


Aleksandra SękImię i nazwisko: Ola Sęk
Miasto: Kielce/Łódź
RoadTrip: 8

Studentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przyszły zębodłub. Wesoła i spontaniczna, lubi poszerzać horyzonty podróżnicze, przełamywać bariery kulturowe. W wolnym czasie ćwiczy jogę i chodzi na teatr improwizowany. Podobno dobrze gotuje.

 

 


Małgorzata PerchelImię i nazwisko: Gosia Perchel
Miasto: Starachowice/Warszawa
RoadTrip: 8

Studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim, która większość swoich pieniędzy przeznacza na teatr i podróże. Marzy o zobaczeniu musicalu na West Endzie. Jej kolejnym celem podróżniczym są Rosja i Norwegia. Nadal wierzy, że uda się jej zmienić świat na lepsze.

 


Patrycja Dulnik

Imię i nazwisko: Patrycja Dulnik
Miasto: Skarżysko-Kamienna
RoadTrip: 1 (koordynator), 6, 7

Już była, na szczęście, maturzystka, studentka Ekonomii na Politechnice Świętokrzyskiej. Interesuje się fantastyką, chciałaby nauczyć się grać na skrzypcach, lecz nigdy nie miała ku temu okazji.

 


Klaudia Kruszelnicka

Imię i nazwisko: Klaudia Kruszelnicka
Miasto: Kielce
RoadTrip: 7

Licealistka kochająca czytać książki fantastyczne. Jej największym marzeniem jest podróżowanie przez całe życie. Interesuje się pieczeniem wszelkich ciast, tortów i wszystkich słodkości tego świata.

 


Jakub Kopa

Imię i nazwisko: Jakub Kopa
Miasto: Poznań
RoadTrip: 7

Pyra z Poznania. Wolnorynkowiec, nałogowy gracz, social ninja. Fan podboju kosmosu i cyberpunku. Umoczony w przedsięwzięcia o kryptonimach: CADR oraz MORE SPACE.

 

 


Sebastian Kędzia

Imię i nazwisko: Sebastian Kędzia
Miasto: Piekary Śląskie
RoadTrip: 7

Niegruby student elektrotechniki na Politechnice Śląskiej. Z zamiłowania górnik, mówi że wydobywanie węgla jest jego największą pasją. Miłośnik dobrego filmu i książki, w szczególności twórczości Michaiła Białkova. Członek społeczności serwisu kulturowo-społecznościowego wykop.pl


Kasia Wąsowska

Imię i nazwisko: Katarzyna Wąsowska
Miasto: Warszawa
RoadTrip: 6

Tegoroczna maturzystka, należy do stowarzyszenia Warsaw Spotters – organizacji zrzeszającej entuzjastów lotnictwa. Kolekcjonuje gadżety związane z awiacją. Interesuje się fotografią i swoim Chłopakiem ;), lubi podróże, w szczególności te ponad chmurami. Studentka Uniwersytetu Warszawskiego.

 


Katarzyna Gryzka

Imię i nazwisko: Katarzyna Gryzka
Miasto: Kunów
RoadTrip: 6

Podobno pokręcona jak moje włosy! Drzemią we mnie dwa oblicza, bo z pozoru jestem cicha i spokojna. Właśnie skończyłam liceum więc teraz planuję zająć się spełnianiem marzeń. Uwielbiam muzykę rockową i koncerty. Gotowanie, DIY i taniec to coś co kocham! Próbuję wszystkiego i nie ograniczam się. W przyszłości chciałabym prowadzić radio, chociaż pewnie skończę na infolinii (Niby mam taki głos jak te panie co mówią w telefonach)…


Mateusz Dytkowski

Imię i nazwisko: Mateusz Dytkowski
Miasto: Oględów k. Staszowa
RoadTrip: 6

Absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Świętokrzyskiej. Maruda i palacz.

 

 


Mateusz Skoneczny

Imię i nazwisko: Mateusz Skoneczny
Miasto: Warszawa
RoadTrip: 6

Tegoroczny maturzysta, fan samolotów cywilnych. Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Entuzjastów Lotnictwa. Interesuje się szeroko pojętym transportem powietrznym, fotografią oraz siatkówką.

 


Michal Paturaj

Imię i nazwisko: Michał Paturaj
Miasto: Tuszyn k. Łodzi
RoadTrip: 5

Student uniwersytetu Łódzkiego kierunek logistyka , uśmiechnięty i pełen energii , uwielbia motocykle , wodę i przede wszystkim święty spokój , wędkowanie to jego trzecia matka 😉 Wszystko jest możliwe, ludzka głupota nie zna granic.

 


 

Tomek Mikolajczyk

Imię i nazwisko: Tomek Mikołajczyk
Miasto: Mielec / Lublin
RoadTrip: 5

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z tytułem Magistra Farmacji. Raczej typ indywidualisty i samotnika, ale nigdy nie stroni od dobrego towarzystwa. Uwielbia dobre kino i muzykę, jego pasją jest gitara, a marzeniem podróże i założenie własnego zespołu.

 


Rafał Gapiński

Imię i nazwisko: Rafał Gapiński
Miasto: Gdańsk
RoadTrip: 5

Świeżo upieczony maturzysta, który musi odpocząć od nauki. Potrzebuje zmian i nowych doświadczeń by czuć się dobrze, nie lubi nudy. Idzie swoją ścieżką przez życie, przy okazji czerpiąc z niego jak najwięcej przyjemności. Pasjonuje się motocyklami i marzy o podróży Route 66 właśnie na motocyklu.

 


Szymon KrólImię i nazwisko: Szymon Król
Miasto: Staszów / Kielce
RoadTrip: 3

Pochodzący ze Staszowa student Logistyki na Politechnice Świętokrzyskiej. Interesuje się sportem, miłośnik gier Playstation oraz pepsi coli.

 

 


Katarzyna ĆwikłaImię i nazwisko: Katarzyna Ćwikła
Miasto: Jankowa / Kielce
RoadTrip: 3

Studentka Inżynierii Danych na Politechnice Świętokrzyskiej. Uwielbia spędzać aktywnie czas, miłośniczka biegania. Pogodna i towarzyska marzy o zwiedzeniu „kawałka” świata oraz skoku na bungee.

 


Jakub Chudzik

Imię i nazwisko: Jakub Chudzik
Miasto: Staszów/Warszawa
RoadTrip: 4

Pochodzący ze Staszowa student Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz instruktor pływania, w przeszłości uczestniczył w zawodach pływackich jako zawodnik.

 

 


Kamila Kosowska

Imię i nazwisko: Kamila Kosowska
Miasto: Skarżysko-Kamienna/Kraków
RoadTrip: 4, 7

Studentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Odbyła kilka podróży stopem, między innymi do Iranu w 2015.

 

 


Imię: Wiktor Poniewierski
Miasto: Szydłów/Warszawa
RoadTrip: 4

Pochodzący z krainy śliwką i śliwowicą płynącej – Szydłowa student Politechniki Warszawskiej, absolwent LO im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie. Dotychczas między innymi odwiedził stopem kilka europejskich krajów. Miłośnik gór i górskiej wspinaczki.


Adam Mączka

Imię i nazwisko: Adam Mączka
Miasto: Suków
RoadTrip: 3

Student Zarządzania na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wielki kibic Manchesteru United, lubi śpiewać na meczach. Miłośnik amerykańskich seriali komediowych i zdrowego trybu życia. Znajomym alkoholu nie odmawia, jąka się i garbi. Lubi koncerty i muzykę. Heteroseksualny, bogaty, ostatnia dziewczyna rzuciła go bo był dla niej za dobry.


Monika GałaImię i nazwisko: Monika Gała
Miasto: Kielce
RoadTrip: 1

Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania instruktor fitness. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastrojona. Poprzeczki stawiane przez życie przeskakuje jak konik polny. Ciekawa świata i głodna wrażeń. Chciałaby żeby słodycze nie miały kalorii.

 


Alicja Zdeb

Imię i nazwisko: Alicja Zdeb
Miasto: Lublin
RoadTrip: 1

Studentka Polonistyki,  zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia, pasjonatka dobrej książki i kina. Interesuje się teatrem i kulturą wszelaką, a jej pasją są podróże. Lubi zwierzęta.

 


maciek

Imię i nazwisko: Maciek Wasiak
Miasto: Ostrowo k. Władysławowa
RoadTrip: 1

Kaszub lubiący dobrze zjeść. Uważa, że potrafi z niczego wyczarować danie na miarę mistrza Amaro. Do życia podchodzi na luzie, kieruje się myślą, że na wszystko jest czas, tylko trzeba nauczyć się go ignorować. Gra w kosza, chodzi na polowania i lubi dobre kino. Marzy o odwiedzeniu rajskiej Tajlandii.


marcelina

Imię i nazwisko: Marcelina Kraj
Miasto: Radlin k. Kielc
RoadTrip: 1

Typ włóczykija, który na hasło „podróż” rzuca wszystko i rusza. Nie boi się wyzwań, wręcz się ich domaga. Dobra lektura i film to jej sposób na radzenie sobie z nudą . Jej największe marzenie to spacer po księżycu.

 


Patryk

Imię i nazwisko: Patryk Guzik
Miasto: Jaworzno
RoadTrip: 1

Podróżnik, autostopowicz i poszukiwacz przygód. W swoim młodym życiu odwiedził już kawał świata, z naciskiem na jego europejski fragment. Dołączył do ekipy podczas Road Trip #No1 kiedy trafił na naszego kolorowego busa szukając stopa do Polski w okolicach Hiszpańskiego Bilbao. Szybko udało nam się znaleźć wspólny język i ustaliliśmy, że Patryk zostaje z nami do końca naszej wyprawy.