Wyjedź z nami na Bałkany

wyjazd bałkany busem

Do wyjazdu na Bałkany w 2017 roku już niecałe pół roku, czas więc dokończyć kompletowanie ekipy.

Start: lipiec 2017

Czas: około 30-35 dni

Cel: Bałkany

Wstępna trasa wyprawy na Bałkany.

Wstępna trasa wyprawy na Bałkany.

Podczas trwającego około 30-35 dni wyjazdu mamy zamiar odwiedzić 10 państw (Słowacja, Węgry, Słowenia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania Serbia, Macedonia, Grecja). Główny cel wyjazdu to obcowanie z przyrodą i zwiedzenie dziedzictwa kulturowego tamtej części Europy. Chcemy odwiedzić między innymi Jeziora Plitwickie, Mostar, Dubrownik Ateny, Split i wiele innych ciekawych miejsc. Spać mamy zamiar oczywiście na dziko w namiotach, a zakładany całkowity koszt wyjazdu to około 3000 zł na osobę (składają się na to koszty paliwa, opłat drogowych, amortyzacji oraz jedzenia).

UWAGA: Rekrutacja zakończona.

Mamy nadzieję, że zapoznałeś / zapoznałaś się już z naszą relacją z wyprawy na Koło Podbiegunowe w 2016 roku oraz wpisami dotyczącymi wyprawy na Gibraltar w 2015 roku.

olimp trip

Jeśli chcesz wyjechać z nami zapraszamy do wypełnienia i wysłania Zgłoszenia. Przed wypełnieniem radzimy jednak zastanowić się poważnie, czy jesteś przekonany/a, że taki sposób podróżowania jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Niskobudżetowe podróże są bardzo fajne, ale są też niewygodne. Kilka godzin dziennie spędzać będziemy w busie, będziemy jeść głównie zupki chińskie, musli oraz inne rzeczy takie jak konserwy czy pasztety zabrane ze sobą z Polski. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować świetnej pogody oraz tego, że będziemy mieć możliwość wziąć prysznic każdego dnia. Planowany okres wyjazdu to sezonu turystycznego w niektórych miejscach, które chcemy odwiedzić. Nam wszystkie niewygody rekompensują piękne widoki, wspaniałe miejsca, do których możemy dotrzeć oraz ogromna przygoda jaką jest taki wyjazd – czy jednak podobnie będzie z tobą? Wszystko w twoich rękach 😉

Formularz należy odesłać wypełniony na adres kontakt@roadtripbus.pl w tytule wpisując: “Zgłoszenie uczestnika – Road Trip Olimp + Imię Nazwisko Wiek”. Do maila należy dodać swoje zdjęcie jako załącznik.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące wyjazdu to śmiało możecie pytać zostawiając komentarz tutaj, pisząc nam wiadomość e-mail lub bezpośrednio na naszym Facebooku.

Komentarze

Komentarzy