Zapisy na pocztówki z wyprawy na Olimp!

Wyprawa na Olimp zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie przygotowania do niej nabierają rozpędu. Niedawno zakończyliśmy rekrutację, wkrótce ogłosimy pełny skład i wszystkich uczestników wyprawy. Obecnie planujemy trasę oraz załatwiamy różne formalności związane z wyprawą. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu jakie otrzymujemy od naszego partnera – drukarni internetowej Viperprint, w tym roku podobnie jak w poprzednim będziemy mogli bezpłatnie wysłać wam pocztówki z wyprawy.

W zeszłym roku wysłaliśmy około 300 pocztówek z wyprawy na Koło Podbiegunowe. W tym roku planujemy każdemu chętnemu wysłać dwie pocztówki. Pierwsza zostanie wysłana na początku wyprawy, druga zaś po kilkunastu dniach podróży. Pocztówki będziemy wysyłać bez naklejonego znaczka, z kodem 2FABE (możecie przeczytać więcej o tym sposobie tutaj). Niestety nie gwarantujemy że do każdego dotrą, aczkolwiek w zeszłym roku dotarło ponad 95% wysłanych przez nas pocztówek.

Aby ułatwić nam proces wysyłania pocztówek i gromadzenia adresów przygotowaliśmy specjalny formularz google, w którym możecie podawać swoje adresy. Formularz dostępny jest pod tym adresemWszystkich, którzy chcą otrzymać kartkę pocztową prosimy o wypełnienie go. Zapisy na kartki zostały zamknięte 18 maja z powodu osiągnięcia maksymalnej ilości chętnych.

Pocztówki będą unikalne, bo zaprojektowane specjalnie na wyprawę. Nie zdradzamy wam wyglądu pocztówek, abyście mieli niespodziankę. Możemy powiedzieć jednak, że według nas są to najładniejsze pocztówki, jakie dotychczas stworzyliśmy (łącznie stworzyliśmy 5 wzorów pocztówek, dwa przygotowaliśmy z okazji wyprawy na Gibraltar w 2015, dwa z okazji wyjazdu na Koło Podbiegunowe w 2016 roku oraz jeden wzór z okazji Świąt Bożego Narodzenia). Wszystkie wysyłane przez nas pocztówki możecie obejrzeć na podstronie Pocztówki od nas.

pocztówki

 

Komentarze

Komentarzy