Wyjedź z nami na Koło Podbiegunowe!

Wyprawa Busem

Do wyjazdu na Koło Podbiegunowe już niecałe cztery miesiące, postanowiliśmy więc dokończyć kompletowanie ekipy na wyjazd. Przeczytaj więcej i wyjedź z nami na Koło Podbiegunowe ;-)! Aktualizacja na 11 maja 2016: poszukujemy jeszcze jednej osoby – dziewczyny, tak aby było parzyście do namiotów. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń.

Wstępna trasa wyprawy na Koło Podbiegunowe.

Wstępna trasa wyprawy na Koło Podbiegunowe.

Podczas trwającego około 30 dni wyjazdu mamy zamiar odwiedzić 8 państw (Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Dania, Niemcy). Główny cel wyjazdu to obcowanie z przyrodą i oglądanie pięknych widoków (góry, lasy, fjordy, itp.) jakie czekają nas niemal przez całą trasę. Chcemy odwiedzić między innymi Atlantic Road, Lofoty, Drogę Trolli, Język Trolla w Stavanger i wiele innych ciekawych miejsc. Spać mamy zamiar oczywiście na dziko w namiotach, a zakładany całkowity koszt wyjazdu to około 3500 zł na osobę (składają się na to koszty paliwa, opłat drogowych, promów, amortyzacji oraz jedzenia). Więcej o tej wyprawie można przeczytać tutaj, zachęcamy też wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili do zapoznania się z naszymi wpisami dotyczącymi wyprawy na Gibraltar oraz innymi postami na blogu.

nordkapp trip

Jeśli chcesz wyjechać z nami zapraszamy do wypełnienia i wysłania Zgłoszenia. Przed wypełnieniem radzimy jednak zastanowić się poważnie, czy jesteś przekonany/a, że taki sposób podróżowania jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Niskobudżetowe podróże są bardzo fajne, ale są też niewygodne. Kilka godzin dziennie spędzać będziemy w busie, będziemy jeść głównie zupki chińskie, musli oraz inne rzeczy (konserwy, pasztety, itp.) zabrane ze sobą z Polski. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować świetnej pogody oraz tego, że będziemy mieć możliwość wziąć prysznic każdego dnia. Nam wszystkie niewygody rekompensują piękne widoki, wspaniałe miejsca, do których możemy dotrzeć oraz ogromna przygoda jaką jest taki wyjazd – czy jednak podobnie będzie z tobą? Wszystko w twoich rękach 😉

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące wyjazdu to śmiało możecie pytać zostawiając komentarz tutaj, pisząc nam wiadomość e-mail lub bezpośrednio na naszym Facebooku.

Komentarze

Komentarzy