RoadTrip na Koło Podbiegunowe czas zacząć!

roadtrip1Za nami długi okres przygotować do wyprawy. Opracowaliśmy trasy, wyszukaliśmy ciekawe miejsca warte obejrzenia. Zrobiliśmy kosztorys wyprawy oraz przygotowaliśmy do niej busa najlepiej jak umieliśmy. W wyprawie oznaczonej numerem 5 weźmie udział siedem osób z całej Polski. Oprócz Kasi i Wojtka, w ekipie znaleźli się również Rafał z Gdańska, Asia z Wrocławia, Klaudia z Mirocina Dolnego, Tomek z Mielca oraz Michał z Tuszyna.

jedzenienawyprawe

Dużą część jedzenia, które będziemy jeść zabieramy ze sobą z kraju.

Dziś przyszedł dzień rozpoczęcia naszej wyprawy. Spakowani, pełni uśmiechów i nadziei na przeżycie wspaniałej przygody wyruszamy. Wyruszyliśmy o godzinie 9:00 ze Staszowa, który pożegnał nas deszczową pogodą.  Udaliśmy się w kierunku północy kraju zatrzymując się na chwilę w Łomży.

lomza

Ekipa podczas tzw. Łomżingu w Łomży.

Przejechaliśmy 466 kilometrów i zatrzymaliśmy się w niewielkiej mazurskiej wiosce – Woszczelach u Natalii i Karoliny. Po rozbiciu namiotów udaliśmy się zmoczyć nogi w Sabindzie Wielkiej, a następnie zrobiliśmy na kolację grilla.

Woszczele

Michał, Klaudia, Asia i Wojtek w jeziorze Sawinda Wielka w Woszczelach.

Drugiego dnia wyprawy chcemy wyruszyć w kierunku Litwy, aby zwiedzić jej stolicę – Wilno oraz litweską Troję – Kiernów / Kernavė.

Relację z naszej podróży będziecie mogli śledzić na bieżąco na naszym blogu, Facebooku oraz niedawno otwartych Instagramie (@RoadTripBus.PL) oraz Snapchacie (login RoadTripBus). Przypominamy również o systemie GPS zainstalowanym w naszym samochodzie, dzięki któremu możecie podglądać na żywo gdzie dokładnie jesteśmy (mapka z aktualną pozycją tutaj).

Trzymajcie kciuki za wyprawę i zaglądajcie na bloga!

Komentarze

Komentarzy